Відгуки про компанію Фу-Син
- Алёна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Інна Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Роман К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лілія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую
Олена Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Марина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лариса Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія У.Угода на маркетплейсі Prom.ua

Не замовляйте в них товар,мало того хоч і дешевий замовляла чайник з ісинської глини,але розраховувала,що хоч норм буде з нього проливатися вода.В результаті чайник не дуже,воняє якимось секонхендом,що і не повинно бути.Повага до того,що повернули і замінили,але товар жахливий.Не рекомендую,багато коментарів позитивних писали через боти,або через ліви аккаунти.
Поверніть будь ласка посилку, яка вам не належить. Ви отримали дві посилки від нас, обіцяли нам повернути першу посилку, яку помилково вам відправили. Вам повірили, та не чекали поки ви відправите повернення і відправили вам негайно другу посилку. Але ви вирішили писати негативні відгуки, та не повертати посилку, яка належить іншій людині. Так хто шахрай в даному випадку?